سیم کارت همراه اول رایگان

شرکت نورون با هدف ارائه بهترین خدمات به مشتریان خود برای حل مشکل تهیه و فعال سازی سیم کارت درون ردیاب در وقت های غیراداری و یا حضور دردفاتر همراه اول و رعایت حال مشتریان ،طی تفاهم با نمایندگان همراه اول اقدام به ارائه سیم کارت همراه اول رایگان به خریداران دستگاه های نورون نموده است. به این صورت که درون جعبه هر دستگاه نورون یک عدد پوکه خام سیم کارت همراه اول و راهنمای فعال سازی وجود دارد که می توان در سریع ترین زمان ممکن به صورت غیر حضوری و آنی سیم کارت را راه اندازی وبه نام خود مالک دستگاه نورون ثبت کرد.

سیم کارت رایگان همراه اول

 

دستگاه ردیاب خودرو یکی از پرفروش‌ترین ابزارهای امنیتی در بازار است. این دستگاه به خوبی از پس محافظت از ماشین در برابر سارقان برآمده و در کوتاه‌ترین زمان هشدارهای امنیتی را برای مالک ارسال می‌کند.

آشنایی با ردیاب خودرو

امروزه ابزارهای امنیتی خودرویی مختلفی در بازار وجود دارند که هر کدام به نوعی برای تامین ایمنی ماشین مفیدند در این میان دستگاه ردیاب خودرو به سبب امنیت بالا و امکانات مناسب، محبوب‌ترین مدل برای کاربران محسوب می‌شود. درون این دستگاه، سیم کارتی قرار می‌گیرد که امکان ارتباط آن با کاربر و ماهواره‌ها را فراهم می‌آورد. این سیم کارت همان سیم کارت تلفن‌های همراه بوده و قابلیت ارسال و دریافت دیتای مخابراتی را دارد. به این ترتیب ردیاب قادر به شناسایی موقعیت خودرو و ارسال وضعیت آن برای کاربر خواهد بود.بنابراین داشتن پوشش آنتن‌دهی قوی دیتای مخابراتی و اینترنت در سیم کارت مورد استفاده از اهمیت بالایی برخوردار است.

 

ردیاب خودرو

 

انتخاب اپراتورمناسب برای ردیاب خودرو

اپراتورهای مختلفی در کشور، خدمات مخابراتی ارائه می‌دهند. از جمله این اپراتورها می‌توان به ایرانسل، همراه اول، رایتل، تالیا، سامانتل و … اشاره نمود. در حال حاضر در درجه اول ایرانسل و پس از آن همراه اول جزء بهترین اپراتورهای ارائه‌دهنده خدمات مخابراتی کشور هستند.این دو اپراتور بیشتر شهرها و جاده‌های کشور را پوشش می دهند و بدون اختلال در آنتن‌دهی، امکان ارسال و دریافت داده را فراهم می‌آورند . به همین سبب استفاده از آن‌ها را می‌توان بهترین انتخاب برای ردیاب خودرو دانست .

بهترین راه‌کار جهت انتخاب اپراتور مناسب برای GPS ماشین بررسی میزان آنتن‌دهی اپراتورها در محل زندگیتان است. به طور کلی در میان اپراتورهای کشور، ایرانسل ،همراه اول و در نهایت رایتل، بهترین آنتن‌دهی را ارائه می‌کنند.

 

 

دلایل استفاده از ردیاب خودرو چیست؟     

  •    با کمک ردیاب خودرو شما همیشه یک موقعیت یاب دقیق دارید!
  • امکان ردیابی لحظه ای خودرو به صاحب خودرو این امکان را می دهد تا در صورتی که خودروی وی توسط سارقین به سرقت رفت بتواند موقعیت ماشین را پیدا نماید. این مورد هم در سرقت خودرو و هم برای شرکت های حمل و نقل که جهت نظارت ناوگان و کنترل رفت و آمد نیاز به ابزاری دارند، کاربردی می باشد.
  •     با یک ردیاب خودرو ماشین خود را از را دور خاموش وروشن نمایید!
  • از مهم ترین خصوصیات یک ردیاب خودرو این است که در صورتی که ماشین شما به سرقت رفت بتوانید از راه دور آن را خاموش نمایید و ردیابی کنید.
  •  رانندگی فرزند خود را با یک اپلیکیشن کنترل نمایید!یکی از دغدغه های والدین رانندگی فرزندانشان می باشد که به تازگی رانندگی یاد گرفته اند و یا ممکن است دیر وقت به رفت و آمد با خودرو در سطح شهر بپردازند. با یک ردیاب خودرو والدین می توانند از راه دور فرزند خود را پیگیری نمایند.
  •   با یک ردیاب خودرو مدیریت ناوگان خود را کنترل نمایید!در برخی از مشاغل در صورتی که ردیاب وجود نداشته باشد کار دشوار یا غیرممکن می شود. یکی از این مشاغل مدیریت ناوگان می باشد. ردیاب خودرو می تواند در مدیریت ناوگان نظارت بر موقعیت آنی خودروها، نظارت به رفتار راننده، جلوگیری از سرقت خودرو، کاهش میزان سوخت و افزایش بهره وری را داشته باشد.