اولین پست سایت نورون کار

مطالب ،GPS خودرو و دزدگیر ماهواره بیشترین سوالاتی که درباره ردیاب جی پی اس مطرح می شوند گاهاً صاحبان خودرو جهت خرید و تجهیز خودروی خود به ردیاب ماهواره‌‌ای GPS دچار تردید می‌‌شوند و نمی‌‌توانند جواب سوالات خود را پیدا کنند. سوالاتی که ممکن است درباره‌‌ی محل و نحوه‌‌ی مناسب نصب ردیاب خودرو، تامین برق دستگاه GPS، برد و آنتن‌‌دهی ردیاب‌‌ها، تفاوت ردیابی آفلاین و آنلاین و میزان مصرف اینترنت برای صاحبان خودرو قبل از خرید ردیاب خودرو پیش آید. پاسخ این سوالات را می‌‌توانید در این مقاله بخوانید. گاهی صاحبان وسایل نقلیه نمی‌‌دانند ردیاب خودرو تا چه اندازه از میزان نگرانی آ‌ن‌ها جهت حفاظت و امنیت خودرو می‌‌کاهد و می‌‌خواهند از میان ابزارهای موجود در بازار بهترین را انتخاب کرده و دیگر نگران خودروی خود نباشند. از میان همه‌‌ی ابزارهایی که در بازار وجود دارد نظیر قفل پدال، قفل فرمان، دزدگیر معمولی/ تصویری و ردیاب‌‌های ماهواره‌‌ای، ردیاب‌‌ها جی پی اس جدیدترین ابزار امنیتی هستند که پیش و پس از سرقت اتومبیل کاربرد دارند. به‌‌عبارتی همه‌ی ابزارها برای ایجاد مانع و جلوگیری از سرقت است ولی ردیاب GPS علاوه بر عامل پیشگیرانه(باارسال به موقع هشدار)ابزاری برای ردیابی خودروی مسروقه است. اگر کمی در اینترنت جستجو کنید متوجه میزان بالای سرقت اتومبیل‌‌های گوناگون در تهران و شهرهای دیگر می‌‌شوید که گاهاً صاحب خودرو برای یافتن خودروی سرقت شده‌‌اش مژدگانی‌‌های چند میلیونی گذاشته است. اما آب کردن یک خودرو برای سارقان حرفه‌ای کار چندان سختی به نظر نمی‌‌رسد. مگر آن که تمهیداتی قوی از صاحب خودرو صورت گرفته باشد. مانند نصب یک دستگاه ردیاب جی‌‌پی‌‌اس بر روی خودرو تا در موقع لزوم، مسیر و موقعیت خودرو را نمایش دهد. با وجود اهمیت و وضوح عملکرد دستگاه‌‌های ردیاب خودرو، در این مقاله به برخی از سوالات احتمالی درباره‌‌ی این دستگاه‌‌ها پاسخ داده می‌‌شود تا صاحبان خودرو با آگاهی بیشتری اقدام به خرید دستگاه ردیاب جی‌‌پی‌‌اس نمایند.

محل نصب ردیاب GPS؛ آیا سارق می‌‌تواند به‌‌راحتی ردیاب را پیدا کرده و قطع کند؟ برخی تصور می‌کنند ردیاب GPS در قسمتی از خودرو مانند سپر عقب و روی داشبورد نصب می‌‌شود که قابل رویت است. اما دستگاه‌‌هایی مانند سنسور دنده عقب را می‌‌توان بر سپر عقب خودرو نصب نمود که برای تشخیص فاصله‌‌ی خودرو با مانع است، ولی مسلماً سپر، مکان مناسبی برای نصب ردیاب نیست. همچنین داشبورد و هر قسمتی از جلوی خودرو برای نصب نمایشگر‌‌های رهیاب‌‌ GPS مناسب است ولی این‌‌جا هم محل مناسبی برای نصب ردیاب خودرو نمی‌‌باشد. ردیاب‌‌های GPS در قسمتی از داخل یا خارج خودرو به‌‌صورت مخفی نصب می‌‌شود، به‌‌طوری که سارق به‌‌راحتی متوجه آن نمی‌‌شود. برق ردیابGPS از چه طریق تأمین می‌‌شود؟ ردیاب نیز مانند هر دستگاهی نیازمند تأمین برق است. اما سوالی که به‌‌وجود می‌‌آید این است که آیا ردیاب‌‌ها تنها برق خود را از طریق باتری خودرو می‌‌گیرند؟ در این صورت با قطع باتری دیگر قادر به ردیابی نخواهیم بود؟ دستگاه‌‌های ردیاب به شکلی طراحی شده‌‌اند تا در صورتی که سارق باتری خودرو را قطع نماید یا به هر دلیل دیگری باتری خودرو از کار بیافتد، دستگاه ردیاب به کارایی خود تا چندین ساعت ادامه دهد. بدین منظور در دستگاه‌های ردیاب یک باتری داخلی به‌‌کار رفته است که بنا به ظرفیت‌‌شان قادر به نگهداری شارژ می‌‌باشند. بنابراین اگر سارق در محلی که به تصورش امن است باتری خودرو را جدا نماید و شروع به جداسازی قطعات کند، ردیاب اطلاعات موقعیتی خودرو را همچنان اعلام می‌‌کند.

برد ردیاب خودرو؛ آیا ردیاب‌‌های خودرو در محدوده‌‌ی شهری کار می‌‌کنند؟ دستگاه‌‌های ردیاب خودرو اطلاعات مربوط به وضعیت امنیت خودرو مانند ضربه، جابه‌جایی، روشن شدن خودرو و مسیر طی شده آن را بدون محدودیت مکانی به صاحب خودرو اعلام می‌‌کنند. دستگاه‌‌های ردیاب بدون محدودیت مکانی می‌‌توانند اطلاعات را از هر فاصله‌‌ای حتی خارج از شهر نشان دهند. بنابراین این تصور که ردیاب‌‌ جی پی اس قادر به ردیابی خودرویی که از محدوده‌‌ی شهر خارج شده است را ندارد کاملاً نادرست است. نحوه‌ی نصب رد‌‌یاب خودرو معمولاً ردیاب‌‌ GPS در هر قسمتی از خودرو نصب می‌‌شود و جای مشخص و ثابتی ندارد. این امر برای آن است که سارق نتواند به‌‌راحتی آن را پیدا کند. کافی است رد‌‌یاب در مسیر سیم‌‌کشی برق خودرو قرار گیرد و با اتصال به سیم مثبت و منفی فعال شود. نحوه‌ی نصب این دستگاه‌‌ها برای اشخاصی که به سیم‌‌کشی برق خودرو آشنایی دارند فرایند پیچیده‌‌ای نمی‌‌باشد ولی نصب ردیاب‌‌ها به وسیله‌‌ی نمایندگان رسمی توصیه می‌‌شود زیرا نصب صحیح و پشتیبانی کامل در لحظه‌‌ی وقوع سرقت امری حیاتی است. هنگام سرقت اگر به هر دلیلی امکان ردیابی از طریق تلفن همراه صاحب خودرو وجود نداشته باشد، از طریق پشتیبانی قابل ردیابی می‌‌باشد. تفاوت رد‌‌یابی آفلاین و رد‌‌یابی آنلاین در ردیابی آفلاین نیازی به اتصال به اینترنت وجود ندارد. بلکه صاحب خودرو برای ردیابی آن باید با سیم‌‌کارت ردیاب جی‌‌پی‌‌اس نصب شده برروی خودروی خود تماس بگیرد. پس از متصل شدن تماس با سیم‌‌کارت دستگاه ردیاب، رد تماس داده شده و بلافاصله دستگاه ردیاب GPS اطلاعات مکانی را به تلفن همراه صاحب خودرو ارسال می‌‌کند. اما در ردیابی آنلاین اطلاعات دقیق و لحظه‌‌ای از طریق اینترنت سیم‌‌کارت دستگاه ردیاب GPS به اپلیکیشن تلفن‌همراه صاحب خودرو ارسال می‌‌شود. در این نوع ردیابی امکان ذخیره‌سازی اطلاعات وجود دارد و صاحب خودرو می‌‌تواند اطلاعات مسیر طی شده را بررسی و نظارت نماید. اینترنت ردیاب خودرو؛ آیا مصرف اینترنت دستگاه‌‌های ردیاب بالا است؟ سوال دیگری که برای صاحبان خودرو پیش می‌‌آید درباره‌ی میزان مصرف اینترنت دستگاه‌‌های ردیاب GPS است. ردیاب‌‌ با استفاده از یک سیم‌‌کارت اطلاعات مکانی خودرو را به صاحب آن ارسال می‌‌کند. این سیم‌‌کارت باید به اینترنت متصل باشد تا به‌‌صورت آنلاین بتوان از موقعیت خودرو مطلع شد. استفاده از ردیاب جی پی اس با سرورهای داخلی (ثبت شده در سامانه‌ی دامنه‌های ملی)، هزینه‌ی ارتباط اینترنتی بین دستگاه ردیاب و تلفن‌همراه صاحب خودرو را به نصف می‌‌رساند. بنابراین بهتر است از ردیاب‌‌‌‌‌هایی استفاده شود که امکان کاهش هزینه‌‌های اینترنت را داشته باشد. البته هزینه‌‌ی شارژ اینترنت در طول یک ماه چندان زیاد نخواهد بود ولی به تنظیمات دستگاه جهت ارسال تعداد دفعات اطلاعات مکانی خودرو بستگی خواهد داشت.

اطلاعات مکانی خودرو چه زمانی ارسال می‌شود؟ همان‌طور که گفته شد در ردیابی آفلاین با تماس تلفنی از سوی صاحب خودرو و درخواست وی، اطلاعات به‌‌صورت پیامک برای تلفن‌همراه ایشان پیامک می‌‌شود. ولی در ردیابی آنلاین به‌‌صورت خودکار موقعیت مکانی خودرو به‌روزرسانی می‌‌شود. برخی از امکانات ردیاب GPS نورون: • کیفیت بالا در کنار قیمت رقابتی نسبت به سایر ردیابهای موجود در بازار • امکان خاموش کردن خودرو (از طریق اپلیکیشن) • ارتباط صوتی و شنیدن صدای داخل کابین خودرو(طبق دستورالعمل) • امکان مشاهده‌‌ی مسیرهای پیموده‌ شده‌ی خودرو • گارانتی یک ساله و پشتیبانی تخصصی • امکان ردیابی وسیله نقلیه بدون محدودیت مکانی در تمام نقاط ایران • امکان تعریف هشدار روشن و خاموش شدن خودرو، عبور از سرعت غیرمجاز تعریف شده، وارد شدن ضربه، جابه‌‌جایی، ضعیف و قطع شدن باتری داخلی دستگاه ردیاب GPS و قطع شدن برق ردیاب از باتری خودرو دزد‌‌گیر‌‌های ماهواره‌‌ای دستگاه‌‌های پیشرفته‌‌ی ضد‌‌‌‌سرقتی هستند که با حجم بسیار کوچکی که دارند در خودرو‌‌‌ یا موتورسیکلت‌‌‌ به ‌طور مخفیانه نصب می‌‌شوند تا با توجه به تنظیمات درخواستی صاحب خودرو در داخل اپلیکیشن نصب شده بر روی تلفن‌همراه، وی را از روشن شدن، ضربه، باز شدن درب خودرو، حرکت و سرعت غیر مجاز مطلع گردانند. ویژگی منحصر‌‌به‌‌فرد دزد‌‌گیر‌‌های ماهواره‌‌‌ای کوچک بودن آن‌ها است، به‌ طوری که در هر قسمتی از خودرو یا موتورسیکلت قابل نصب و جاسازی هستند و سارق به راحتی قادر به کشف محل آن نخواهد شد. از آنجایی که این دستگاه‌‌های ماهواره‌‌‌ای به یک باتری داخلی مجهزاند، می‌‌‌توانند حتی زمانی که از برق خودرو قطع شوند تا چندین ساعت مکان وسیله‌ی نقلیه را از طریق سیگنال‌‌‌های ماهواره‌‌ای به صاحب خودرو ارسال نماید. ردیابی خودرو و موتورسیکلت با دزد‌‌گیر‌‌های ماهواره‌‌ای تجهیز وسیله‌‌ی نقلیه به دزد‌‌گیر ماهواره‌‌ای این امکان را به صاحب خودرو می‌‌دهد تا از این امر اطمینان داشته باشد که حتی پس از سرقت خودرو می‌‌تواند مسیر حرکت را ردیابی نماید و بلافاصله با کمک پلیس سارق را دستگیر کند. رد‌‌یاب GPS به وسیله‌ی ماهواره‌‌ها‌‌یی که اطراف زمین قرار دارند مکان خودرو را بر روی نقشه نمایش می‌‌دهد. این تکنولوژی در گذشته به این گسترد‌گی برای حفاظت از خودرو‌‌ها مورد استفاده قرار نمی‌‌‌گرفته ولی امروزه به دلیل وجود سیستم‌‌‌های ماهواره‌‌ای GPS و رشد ابزارهای پیشرفته‌‌ای مانند تلفن‌های همراه جهت حفاظت از خودروهای شخصی و موتورسیکلت‌‌ها به شدت پرطرفدار شده است.

مقایسه‌ی دزد‌‌گیر ساده و دزد‌‌گیر‌‌های ماهواره‌‌‌ای
هنوز هم دزد‌‌گیر‌‌های هشدار‌‌دهنده‌‌‌ی صوتی برای ایجاد مانع و طولانی کردن زمان سرقت خودرو مورد استفاده قرار می‌‌‌گیرد. اما با توجه به این که در بسیاری از مواقع سارقان حرفه‌‌‌ای با سرعت بسیار بالایی که دارند به هدف خود می‌‌‌رسند و خودرو را با به کار بردن روش‌‌‌های مختلف روشن کرده و حرکت‌ می‌‌دهند، بنابراین باید برای امنیت کامل خودرو را به جدیدترین ابراز‌ و تکنولوژی روز دنیا مجهز نمود.دزد‌‌گیر‌‌‌های ماهواره‌‌‌ای با ابزارهای پیشرفته‌‌تر نسبت به دزد‌‌گیر‌‌های معمولی می‌‌توانند صاحب خودرو را در وضعیت هوشیار قرار دهند. در دزد‌‌گیر‌‌های غیرماهواره‌‌ای با توجه به میزان حساسیت سیستم حفاظتی، سیگنال‌‌ها‌‌یی به ریموت کنترل ارسال می‌‌‌گردید و اگر صاحب خودرو در فاصله‌ای دور از وسیله‌‌ی نقلیه قرار داشت می‌‌توانست متوجه خطری که آن را تهدید می‌‌کند شود. قابلیت این دزد‌‌گیر‌‌ها به مرور بیشتر شد تا جایی که بر روی ریموت کنترل‌‌‌های تصویری، باز شدن درب خودرو یا ضربه نمایش داده می‌‌شود. این دزد‌‌گیر‌‌‌ها کاملاً کاربردی و ایجاد کننده مانع قوی برای سرقت‌ خودرو هستند اما بعد از قطع سیم برق دزد‌‌گیر، کارایی نخواهد داشت .اما رد‌‌یاب‌‌های ماهواره‌‌ای خودرو را ردیابی می‌‌کنند. این مهم‌ترین ویژگی یک دزد‌‌گیر ماهواره‌‌‌ای نسبت به دزد‌‌گیرهای نسل قبل است. وسیله‌‌‌ی نقلیه‌‌‌ای که به سیستم GPS مجهز است با دقتی بسیار بالا، اطلاعات را از طریق پیامک (پیام متنی) یا اپلیکیشن به تلفن همراه صاحب خودرو ارسال می‌‌کند.

جدیدترین دزد‌‌گیر خودرو مجهز به رد‌‌یاب GPS NORON معمولاً یک دزد‌‌گیر خودرو متشکل از یک کیت اصلی، آژیر، سنسور چشمک‌‌‌زن و ریموت کنترل ساده یا تصویری است تا موانع ذهنی و عملی برای سارقان فراهم کند. در حقیقت وجود آژیر و سنسور چشمک‌‌زن تا حدّ‌‌ی سارق را منصرف می‌‌گرداند و ریموت کنترل‌‌‌ها هم با علائم دیداری و شنیداری صاحب خودرو را از خطری که احتمالاً خودرو او را تهدید کرده مطلع می‌‌کند. اما با وجود همه‌‌‌ی این علائم بازدارنده آمار سرقت وسایل نقلیه هم‌چنان بالا است. به‌‌‌‌هرحال سارقان به شکل فردی یا گروهی ترفند‌‌‌های جدیدی به کار می‌‌‌برند و با برنامه‌‌‌های از قبل تعیین شده بلافاصله خودرو را اوراق یا یک‌جا به واسطه‌‌‌ها‌‌یی که می‌‌شناسند به فروش می‌‌رسانند. بنابراین استفاده از جدیدترین تکنولوژی‌‌ امنیتی برای حفاظت از اموال شخصی ارزشمندی مانند خودرو و موتور‌‌سیکلت‌‌‌ها که امروزه قیمت‌‌‌های چند برابری را تجربه می‌‌کنند، امری ضروری است. جدیدترین و پیشرفته‌‌ترین سیستم حفاظتی خودرو، دزد‌‌گیر‌‌های ماهواره‌‌‌ای هستند که علاوه بر اطلاع به صاحب خودرو از وضعیت وسیله‌ی نقلیه قبل از جابه‌جایی خودرو، امکان ردیابی کل مسیر را به مالک می‌‌دهد. با رد‌‌یاب‌‌‌های ماهواره‌‌‌ای هیچ جای نگرانی از وضعیت خودرو وجود نخواهد داشت زیرا این رد‌‌یاب‌‌ها با دقت بسیار بالا و با کم‌ترین خطا مکان خودرو را نمایش می‌‌دهد. نمایش موقعیت خودرو با استفاده از اپلیکیشن سخنگو نورون دزد‌‌گیر‌‌های ماهواره‌‌‌ای بنابراین استفاده از هر دزد‌‌گیر هشدار‌‌دهنده به سارق برای جلوگیری از سرقت خودرو لازم است اما برای آن که به‌‌طور کامل امنیت وسیله‌‌‌ی نقلیه خود را برقرار نمایید بهترین روش، استفاده از رد‌‌یاب جی پی اس و نصب اپلیکشن ‌‌‌های همراه است. این اپلیکیشن با ویژگی‌های قابل شخصی‌سازی صاحب خودرو را در وضعیت کاملاً هوشیار از وضعیت خودرو قرار می‌‌دهد. امکاناتی مانند هشدار هرگونه ضربه، روشن و خاموش شدن وسیله‌‌‌ی نقلیه‌‌ی موتوری یا سواری، مسیر حرکت، سرعت، خروج از محدوده و حتی قطع شدن باتری خودرو را با کم‌ترین خطا به اپلیکیشن نصب شده بر روی تلفن‌ همراه صاحب خودرو فرستاده و یا به صورت پیامک اطلاع‌رسانی می‌کند. برخلاف دزد‌‌گیر‌‌‌های معمول که با نمایش سنسور‌‌های چشمک‌‌زن و آژیر کاملاً در معرض نمایش بودند، رد‌‌یاب‌‌‌های ماهواره‌‌ای به‌‌گونه‌‌ای طراحی شده‌‌اند که در قسمتی از خودرو پنهان گردند تا سارق نتواند آن را از کار بیاندازد. بهترین دزد‌‌گیر ماهواره‌‌‌ای خودرو مجهز به رد‌‌یاب جی‌‌پی‌‌اس با توجه به توضیحات بالا انتخاب یک رد‌‌یاب ماهواره‌‌ای برای ردیابی از وسایل نقلیه در شرایطی که صاحب خودرو در کنار آن حضور ندارد ضروری است. ردیاب جی‌‌پی‌‌اس نورون بهترین مدل ردیاب ماهواره‌‌ای مجهز به هشدارهای ضدسرقت می‌‌باشد و قابلیت فعال و غیرفعال نمودن هر یک از امکانات را با توجه به نیاز صاحب خودرو دارد. شاید برای صاحبان خودرو سرعت وسایل نقلیه یا خروج از یک محدوده جغرافیای مهم نباشد ولی روشن شدن و حرکت ناگهانی آن برای وی به معنی سرقت تلقی شود، بنابراین می‌‌تواند هشدارهای ضد سرقت را فعال کرده تا در زمان خطر او را مطلع گرداند. این رد‌‌یاب بدون هیچ محدودیتی، همه‌‌ی خودرو‌‌های سبک یا سنگین و موتورسیکلت‌‌ها را ردیابی می‌‌کند و این امکان را به مالک می‌‌دهد که هر لحظه خودرو را متوقف کرده و به مجرم اجازه پیشروی بیشتر ندهد. دزد‌‌گیر ماهواره‌‌‌ای یک ابزار موثر و کارآمد برای پیگیری وسیله‌‌ی نقلیه پس از وقوع جرم است و تکمیل کننده‌‌ی امنیت خودرو می‌‌باشد.

همه آنچه که دارندگان خودرو برای جلوگیری از سرقت خودرو باید بدانند سرقت وسیله‌‌ی نقلیه و دزدیدن اشیاء قیمتی داخل خودرو از رایج‌ترین جرم‌های افراد خلافکار است. هر ساله تعداد زیادی از خودروها و موتور‌سیکلت‌ها مورد سرقت قرار می‌گیرند. بدون شک همه‌ی ما حداقل یکبار یا طعمه سارقین خودرو شده‌ایم و یا از دوستان نزدیک خود این روایت را شنیده‌ایم که خودرو‌شان مورد سرقت قرار گرفته است. به همین خاطر، با علم به اینکه رعایت نکات ایمنی و استفاده از سیستم ردیابی موقعیت وسیله‌ی نقلیه امروزه یکی از ضروری‌ترین و ساده‌ترین اقدامات است، آشنا شدن شما با اقدامات امنیتی می‌تواند بسیار مهم تلقی شود. در این مقاله می‌خواهیم نکات لازم را برای محافظت از خودرو به شما بگوییم و اقدامات لازم پس از سرقت خودرو یا موتورسیکلت را توضیح دهیم.

راه‌های جلوگیری از سرقت خودرو
برخی اقداماتی که لازم است صاحبان وسیله‌ی نقلیه قبل از هر نوع اتفاقی انجام دهند شامل این موارد می‌شود: استفاده از سیستم‌های حافظتی مانند دزدگیر، آژیر، سنسور و همچنین استفاده از ابزارهای مکانیکی مانند قفل فرمان و قفل پدال. این ابزارها تا حد زیادی سارقان را از ادامه‌ی هدفشان منصرف می‌کند. اما گاهی با وجود رعایت همه‌ی نکات ایمنی، سارقان به هدف خود می‌رسند. مالکین باهوش فکر آن را کرده‌اند که پس از سرقت خودرو چه باید کنند.

نکات ضروری جهت جلوگیری از سرقت خودرو و موتورسیکلت عوامل متعددی در وقوع سرقت خودرو موثر است ولی مهمترین انگیزه‌ی سارقین وسیله‌ی نقلیه ضعف ایمنی، پارک خودرو در خیابان‌های ناامن و خلوت و عدم استفاده از سیستم‌های حفاظتی است. باید بدانید که سهل‌انگاری مالکان مهمترین علت سرقت وسیله‌ی نقلیه مانند خودرو و موتورسیکلت بوده، بنابراین رها کردن خودرو جلوی درب منزل، در نقاط تاریک و فاقد روشنایی اصلاً کار عقلانی و منطقی نیست. باید بپذیریم که نمی‌توانیم خودروهایی با نقص سیستم ایمنی را با خیال آسوده بیرون از پارکینگ بگذاریم، به ابزارهای امنیتی بی‌توجه بمانیم و انتظار داشته باشیم که دارایی‌های‌مان در امان بمانند. پیگیری خودرو پس از سرقت با کمک ردیاب جی پی اس نورون گاهی همه نکات ایمنی رعایت شده است، خودرو مجهز به دزدگیر است و ابزار امنیتی در ماشین وجود دارد. با وجود رعایت همه نکات ایمنی باید آگاه باشید که سارقان همیشه برای عملی کردن نیت و نقشه‌ی خود در کمین هستند تا از کوچک‌ترین فرصت استفاده نمایند. گاهی در انتظار می‌نشینند تا صاحب خودرو برای باز نمودن درب پارکینگ از ماشین پیاده گردد و بلافاصله وارد خودروی روشن شده و سریعاً محل را ترک کنند. به علاوه باز نمودن درب خودروها و سرقت موتورسیکلت‌هایی که سیستم ایمنی مجهزی ندارند برای سارقان حرفه‌ای چندان دشوار نیست. بنابراین نصب ردیاب GPS در وسایل نقلیه بهترین راهکار برای پیگیری و یافتن مکان سارق می‌باشد.

سارقان با ماشین‌های دزدیده شده چه می‌کنند؟ تحقیقات نشان داده است که سارقان با ماشین‌هایی که سرقت می‌کنند به 4 روش برخورد می‌کنند. 1.از خودروی سرقتی جهت انجام جرم استفاده می‌کنند و سپس خودرو را در محلی دورتر رها می‌کنند.

  1. قطعات وسیله‌ی نقلیه را اوراق نموده و ضایعات آن را می‌فروشن 3.برخی سارقان حرفه‌ای هم با اسناد و مدارک جعلی، قصد فروش خودرو را دار

4.گاهی هم سارقان به قصد تفریح و عادت به ارتکاب جرم دست به دزدی می‌زنند و هدفشان تنها این است که خودرو را در مکانی خارج از شهر رها کنند در هر صورت سرعت عمل در پیگیری و پیدا کردن وسیله‌ی نقلیه‌ی مسروقه نقش اساسی در یافتن آن دارد زیرا سارق نمی‌تواند به اهداف خود دست یابد. بنابراین هر چه سریع‌تر باید اقدامات لازم را انجام دهید.

چگونه ماشین دزدیده شده را پیدا کنیم؟ روال پیگیری خودرو مسروقه همیشه به این صورت بوده است:

  1. تماس با پلیس 110 و تهیه‌ی گزارش از محل سرقت
    1. مراجعه به بخش کلانتری و ارائه‌ی کپی مدارک ماشین و اطلاعاتی درباره‌ی زمان و مکان سرقت
  2. انتظار جهت یافتن خودروی مسروقه و تماس اداره‌ی پلیس یا کلانتری

تماس با اداره‌ی پلیس و نیروی انتظامی ضرورتی مهم است ولی در این میان صاحب خودرو باید منتظر تماس باقی بماند تا پیدا شدن خودرو را به او اطلاع دهند. یافتن خودرو از این طریق و انتظار پیدا شدن آن بسیار استرس‌زا و ناراحت‌کننده است. اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی و ورود ابزارهای امنیتی و ردیابی GPS در بازار ایران، احتمال ردیابی خودرو در هر شرایطی وجود دارد. کافی است قبل از بروز چنین حادثه‌ای، وسیله‌ی نقلیه‌ی خود را با قیمت مناسب و کمترین هزینه به ردیاب جی پی اس ماشین مجهز کنید.

ردیابی خودروی مسروقه با جی پی اس نورون با استفاده از دستگاه ردیاب GPSنورون می‌توانید موقعیت وسیله‌ی نقلیه‌ی خود را بر روی گوشی موبایل یا کامپیوتر مشاهده کنید. با نصب ردیاب جی پی اس در هنگام سرقت، پیام هشدار دریافت می‌کنید و این امکان را دارید که کاملاً موقعیت اتومبیل و سرعت آن را کنترل نمایید. حتی شما می‌توانید اتومبیل را خاموش نمایید و اجازه حرکت به سارق را ندهید. این ردیاب در برابر هرگونه ضربه و شوک حساس بوده، بنابراین قبل از هر نوع حرکتی شما پیام هشدار را چه از طریق پیام و چه از راه اپلیکیشن سخنگو دریافت می‌نمایید.

بهترین ردیاب‌های خودرو کدام‌ اند؟ برخی از ردیاب‌های خودرو این امکان را برای شما فراهم می‌کنند تا بتوانید اطلاعات موقعیت مکانی که در 3 سال اخیر طی کردید را ذخیره نمایید و در صورت لزوم از آن استفاده نمایید. همچنین اگر برق خودروی شما به هر دلیلی قطع شود با استفاده از باتری تعبیه شده در آن تا مدتی کار می‌کند. البته مدت زمانی که این باتری‌ها می‌توانند منجر به روشن ماندن ردیاب خودرو شوند متغیر است و بستگی به نوع باتری و توانایی ذخیره‌ سازی انرژی آن دارد.

بهترین ردیاب خودرو را از کجا تهیه کنیم؟ باید با توجه به کاربردی که از یک ردیاب خودرو انتظار دارید یک ردیاب از بین برندها و مارک‌های مختلف موجود در بازار انتخاب نمایید. مرغوبیت و داشتن کیفیت برای ردیاب خودرو بسیار مهم و حیاتی است زیرا باید در مواقع لزوم به خوبی و درستی کار کند. برای خرید ردیاب خودرو باید به فروشگاه‌های معتبر مراجعه نمایید تا یک محصول اورجینال و با کیفیت با قیمت مناسب خریداری کنید. داشتن گارانتی برای ردیاب خودرو از نکات مهم دیگر برای خرید آن می‌باشد که باید در نظر داشته باشید. با در نظر گرفتن تعداد مشتریان و میزان رضایت‌مندی آن‌ها از خرید یک برند ردیاب می‌توانید انتخاب بهتر و مطمئن‌تری داشته باشید. که ردیاب نورون تمامی استاندارد ها و مجوز های لازم رو داره

لزوم استفاده از ردیاب خودرو

خودروهای ایرانی در زمینه‌ی امنیت خودرو میزان قابل‌ توجهی ضعیف‌ تر از دیگر خودروهای موجود در دنیا می‌باشند. به طور مثال درب خودروهای ایرانی به راحتی باز می‌شود و فرد سارق می‌تواند بدون هیچ مشکلی آن را باز کرده و خودرو را به سرقت ببرد. همچنین در برخی موارد دزدگیر نیز موثر نبوده و دزد آن را از کار می‌اندازد. حتی وقتی دزدگیر خودرو به صدا در می‌آید، کمتر کسی به سراغ خودرو رفته تا پیگیری کند. همه‌ی این‌ها باعث نیاز به خرید یک ردیاب برای خودروهای ایرانی می‌شود.

شما با استفاده از ردیاب نورون می‌توانید حتی بعد از وقوع سرقت خودرو آن را پیدا کرده و خودروتان را پس بگیرید. حتی در برخی از ردیاب‌ها این امکان وجود دارد که بتوانید خودرو را از راه دور خاموش نمایید تا از دزدیده شدن آن جلوگیری کنید ردیاب خودرو پیشرفت علم و تکنولوژی فضایی منجر به اختراع وسیله‌ای به نام ردیاب خودرو شده است که می‌تواند موقعیت مکانی خودرو را به شما اطلاع دهد. این دستگاه به شما این امکان را می‌دهد تا از وقوع سرقت خودرو جلوگیری کرده و در صورت سرقت بتوانید موقعیت مکانی آن را پیدا کنید. در ادامه به لزوم برخورداری از ردیاب خودرو می‌پردازیم. ردیاب خودرو و کاربرد آن ردیاب خودرو به شما کمک می‌کند تا امنیت خودروی شما بیشتر حفظ شود و تاثیر آن حتی از دزدگیر نیز بهتر و موثرتر باشد. ردیاب یک وسیله بسیار کوچک است که با قرار گرفتن یک سیم کارت در داخل آن می‌تواند اطلاعات موقعیت مکانی خودرو را به تلفن‌ همراه شما ارسال کند. با این وسیله خودروی شما در هر جایی که باشد می‌توانید مکان دقیق آن را متوجه شوید. کوچک بودن این وسیله باعث شده است تا بتوانید آن را حتی در وسایل کوچک‌تری مانند موتورسیکلت نیز نصب کنید. ردیاب باید با گارانتی باشد . این مورد از موارد لزوم استفاده از ردیاب ارزان است.

بهتر است که ردیاب خودرو را در مکانی که در دسترس نیست قرار دهید تا در صورت دزدیده شدن خودرو آن را پیدا نکنند. این وسیله با استفاده از سیستم جی پی اس آنلاین و سیم کارت درونش کار می‌کند به طوری که اطلاعات موقعیت مکانی توسط جی پی اس دستگاه دریافت و سپس توسط سیم کارت به تلفن‌همراه شما که دارای اپلیکیشن می باشد ارسال می‌شود.

طریقه‌ی نصب ردیاب خودرو در هر نوع ردیاب ماشین روش نصب آن نیز متفاوت خواهد بود. شما می‌توانید طریقه و روش نصب ردیاب خودرو را در دفترچه‌ ی راهنمای آن مطالعه نمایید تا به مشکل برنخورید. در ساده ترین شکل ردیاب‌های خودرو با وصل شدن به برق خودرو انرژی مورد نیاز برای کار کردن را تامین می‌کنند. اگر به هر دلیلی نتوانستید که ردیاب خودرو را نصب کنید می‌توانید با مراجعه به نصاب‌های دزدگیر ماهواره ای ردیاب خودرو نورون این کار را انجام دهید.

چگونه بخش حمل و نقل شرکت خود را به درستی مدیریت افزایش عملکرد شرکت‌های معتبر توزیع‌کننده محصول در جهان سال‌هاست در کشورهای پیشرفته شاهد آن هستیم که شرکت‌های پخش‌کننده محصولات، از ردیاب برای کنترل کیفیت خدمات، جمع‌آوری گزارش وضعیت، ذخیره و بازیابی انرژی ناوگان خود استفاده می‌کنند. ردیابی ماشین‌های پخش، مزایای آشکار و متعدد برای تولید‌کنندگان و صاحبان کسب و کار دارد. از جمله بهبود کیفیت خدمات، کاهش هزینه‌های حمل و نقل، افزایش کنترل و مدیریت کارکنان که همگی باعث بهبود کیفیت عملکرد، افزایش سطح رضایت‌مندی مشتریان و نهایتاً کسب سود بیشتر می‌شود. ضرورت استفاده از ردیاب خودرو اکنون در شرکت‌های بین‌المللی غیرقابل‌انکار است. ردیابی وسایل نقلیه‌ی شرکت‌ علاوه بر آن که راهی برای محافظت از سفارش مشتریان است تا به درستی به دست‌شان برسد، بلکه موجب هماهنگی بیشتر بین رانندگان و صاحبان شرکت‌ها نیز می‌باشد. در ادامه‌ی این مقاله می‌توانید دلایل استفاده شرکت‌های معتبر جهان از ردیاب GPS خودرو را بخوانید.

ردیاب GPS جهت ایجاد سیستم مدیریتی قوی در شرکت‌های بین‌المللی ردیابی ماشین‌های پخش‌کننده به عنوان یک عنصر ضروری برای مشاهده و مدیریت بهتر کارکنان صورت می‌گیرد و این امر به طور روز‌افزون در حال ازدیاد است. ایده‌ی اصلی ردیابی ماشین‌های پخش از آنجا شروع شد که در کشورهای پیشرفته توجه به نیاز و رضایت مشتری رکن اساسی هر شرکت موفق قرار گرفت و تولید‌کنندگان برای کسب رضایت هر چه بیشتر مشتریان، از سیستم‌های مدیریتی قوی‌تری بهره برده‌اند. مدیران امروزه برای افزایش نظارت و همکاری خود از نرم‌افزارها و اپلیکیشن‌های مختلف استفاده می‌کنند. یکی از بهترین ابزارها برای مدیران جهت نظارت از هر فاصله و در هر زمانی روی خودروهایی که خارج از محدوده شرکت هستند، ردیاب متصل به ماهواره‌های GPS است. آن‌ها می‌توانند تمامی داده‌ها و اطلاعات دریافت شده از گیرنده‌ها را ثبت کنند و تمام مسیرهای طی شده، زمان خروج از مبداء و زمان رسیدن به مقصد را دریافت کنند.

نظارت ضعیف بر کارکنان شرکت‌های حمل و نقل در ایران این چالش بزرگ بسیاری از شرکت‌های توزیع‌کننده محصولات و ناوگان‌های حمل و نقل در ایران است. در صورتی که با نصب یک دستگاه ردیاب و استفاده از اپلیکیشن ردیابی به راحتی می‌توان اطلاعات دقیق و ضروری را مشاهده نمود. در حقیقت همه‌ی شرکت‌ها که حداقل دارای یک وسیله‌ی نقلیه حمل بار مانند کامیون، وانت‌بار، سواری یا موتورسیکلت هستند که از آن برای حمل مرسوله‌های خود استفاده می‌نمایند بهتر است یک دستگاه ردیاب نصب کنند و کیفیت عملکرد شرکت خود را افزایش دهند. این امر منافع زیادی هم برای صاحبان شرکت و هم برای کارمندان خواهد داشت. حل معضل پیدا نمودن راننده مورد اعتماد با ردیاب GPS خودرو تولید‌کنندگان گاهی در پیدا کردن راننده‌های مورد اعتماد دچار مشکل می‌شوند ولی ردیاب‌های خودرو این مشکل را نیز حل نموده است. به طوری که اگر رانندگان توقف‌های غیرضروری در مسیر داشته باشند یا از محدوده‌ی مجاز خارج شوند و سرعت غیرمجاز داشته باشند به راحتی قابل پیگیری خواهند بود. ردیاب GPS خودرو ابزاری برای تشخیص و تشویق کارمندان برتر مسلماً شرکت‌‌هایی که دارای کامیون و ماشین‌های حمل و نقل خوب هستند رانندگان مجرب و متعهدی هم می‌خواهند. با سیستم حمل و نقل خوب، رانندگان هم کارآمد‌تر به چشم می‌آیند ولی نحوه‌ی برخورد با راننده‌ها و میزان حقوق و مزایای دریافتی بر کارآمدی‌شان تاثیرگذار خواهد بود. از این رو با نصب ردیاب GPS می‌توان جهت تشویق رانندگان برتر هدایای انگیزشی در نظر گرفت و از این طریق آن‌ها را بر عملکرد بهتر تشویق نمود. در شرکت‌های بین‌المللی که سیستم حمل و نقل بسیار حساس و مهم است، وجود سیستم ردیابی قوی و رانندگان باقابلیت و متعهد بسیار حیاتی است.

ردیاب جی پی اس برای خودرو‌های پخش‌کننده چه محصولاتی ضروری است؟ این پیگیری یک ضرورت برای شرکت‌های مواد غذایی است که باید محصولات‌شان در مدت زمان محدود به دست مصرف‌کنندگان برسد، در غیر این صورت مواد غذایی فاسد شده و شرکت تولید‌کننده متضرر می‌گردد. بنابراین نصب سیستم‌های ردیاب اجازه‌ی تخطی به رانندگان را نمی‌دهد تا در حین مأموریت کوتاهی کنند. حتی کوچک‌ترین شرکت‌های مواد غذایی می‌توانند به طور کامل عملیات بارگیری، حمل و تحویل کالا را در مقصد با هماهنگی کامل انجام دهند. به طور کلی نصب ردیاب برای همه اصناف ذیل که یا محصولات‌شان دارای تاریخ انقضاء هستند و یا احتمال مفقود شدن اموال شرکت در آن‌ها می‌رود ضروری است. ماشین‌های پخش مواد غذایی • ردیاب برای ماشین‌ها پخش مواد آرایشی و بهداشتی

• ردیاب برای ماشین‌های پخش لوازم خانگی

• ردیاب برای ماشین‌های پخش پوشاک

• ردیاب برای ماشین‌های پخش لوازم یدکی خودرو و سیستم‌های حفاظتی از نگاه سنتی، ردیابی ماشین‌های توزیع‌کننده محصولات، یک کار سخت و پیچیده بوده است که در گذشته امکان‌پذیر نبود. اما امروزه به دلیل رشد فناوری ماهواره‌ای این مهم امکان‌پذیر است. تنها به کمک یک دستگاه که به وسیله‌ی نقلیه متصل می‌شود و یک اپلیکیشن که روی تلفن‌‌های همراه نصب می‌گردد سیستم امنیتی‌ پدید می‌آید که در عین‌حال کاری آسان و هوشمندانه است. چه شما صاحب شرکت بزرگ حمل و نقل باشید یا داری شرکتی کوچک با یک یا دو خودرو هستید که به دست کارمندان‌تان می‌سپارید، کافی است با تیم فروش وایزر تماس بگیرید تا شما را برای انتخاب بهترین ردیاب GPS ماشین‌های توزیع‌کننده‌ی محصولاتتان راهنمایی کنند. باید بدانید که سیاست کلی شرکت‌های پخش‌کننده محصولات در کشورهای پیشرفته، رضایت مشتری با ارسال به موقع و تحویل محصول با کیفیت و بدون آسیب دیدگی است و به این شکل و با تعهد کامل به تحویل کالا در اسرع وقت اعتماد مشتریان را به خود جلب کرده و به سرعت دایره مشتریان‌شان را افزایش می‌دهند. بنابراین اگر دغدغه‌ی رشد شرکت‌تان را دارید و به سود بیشتر می‌اندیشید برای سیستم حمل و نقل خود از ردیاب‌های جی پی اس استفاده نمایید. ردیاب خودرو وسیله‌ای برای کمک به والدین جهت محافظت از فرزندان ردیاب خودرو ویژه سرویس های مدرسه در جامعه‌ی عجیب و غریب امروز، والدین و مسئولان مدرسه هر دو نگران ایمنی و امنیت کودکان در مسیر خانه تا مدرسه و برگشت آنها هستند. مسلماً رفت و برگشت کودکان از مدرسه نیازمند برنامه‌ریزی و در نظر گرفتن تدارکات لازم توسط والدین دارد. سیستم ردیابی سرویس مدرسه به والدین، رانندگان و مدیران کمک می‌کند تا با هماهنگی بیشتری عمل نمایند. نمایش موقعیت واقعی سرویس مدرسه مزایای زیادی برای والدین دارد که نگران و منتظر رسیدن فرزندان‌شان هستند. همچنین برای والدین شاغل، اطلاعات کاملی از مسیر طی شده ارسال می‌نماید و نهایتاً با بکارگیری این سیستم به دلیل بهبود عملکرد رانندگان، شکایت والدین از عملکرد آنها کاهش یافته و امنیت بیشتری برای کودکان به همراه خواهد داشت. مسئولیت والدین و مدیران در مسیر مدرسه والدین فداکار نسل حاضر همه‌ی تلاش خود را می‌کنند تا در این جامعه‌ی پر مخاطره از فرزندان‌شان مراقبت کنند به همین خاطر از ابتدای تولد نوزادشان سعی می‌کنند همه‌‌ی امکانات را برای رشد فرزند‌شان تهیه نمایند. اما مراقبت از کودکان تنها به پرورش جسم آنها و تهیه غذا و لباس محدود نمی‌شود بلکه کودکان دارای احساسات لطیف و پاکی هستند که باید والدین و مسئولین آموزشی توجه نمایند تا خطری جسم و روح آنها را تهدید نکند و به انسان‌های سالم، با اعتماد به نفس و ارزشمندی در جامعه تبدیل شوند. با این وجود جامعه خطرناک است و کمی سهل‌انگاری والدین و مدیران، زندگی کودکان را به مخاطره می‌اندازد. ردیاب GPS سرویس مدرسه ارتباط اولیه کودکان با جامعه از طریق مهد‌کودک و مدرسه می‌باشد و همه‌ی تجربیات کودک از زمانی که از خانه خارج می‌گردد تا بازگشت به خانه شخصیت او را می‌سازد. مسلماً مسیر رفت و برگشت از منزل تا مدرسه را باید والدین یا سرویس‌های مورد اعتماد به عهده گیرند. حتماً به همین خاطر است که در همه جای دنیا والدین شاغل کودکان‌شان را به وسایل نقلیه دارای ردیاب می‌سپارند. ردیاب خودرو بهترین وسیله برای اطلاع از وضعیت خودرویی است که فرزندان شما در آن هستند. این ردیاب‌ها نظارت کاملی را برای والدین فراهم می‌سازند. به والدین کمک می‌کند تا با اطمینان خاطر از منزل بر کودک خود نظارت داشته باشد. بنابراین اگر شما هم یک پدر یا مادر نگران هستید که می‌خواهید هر لحظه از وضعیت کودک خود در مسیر منزل تا مدرسه اطلاع داشته باشید این دستگاه به کمک شما می‌آید. با استفاده از دستگاه ردیاب GPS در هر لحظه می‌توانید ببینید کودکان‌تان در کجای مسیر هستند و آنها را از خطر‌های احتمالی در امان نگه دارید.

جلوگیری از وقوع خطرات احتمالی مسیر مدرسه با ردیابی کودکان از جمله اتفاقات ناگوار مسیر مدرسه تخلفات احتمالی رانندگان خلافکار است. هر چند والدین همه‌ی نکات لازم برای انتخاب یک راننده با اخلاق و مورد اعتماد را لحاظ می‌نمایند ولی اطلاع از وضعیت فرزندان از طریق جی پی اس احساس نگرانی آنها را کاهش می‌دهد. بنابراین با وجود راننده‌هایی که همه‌ی توجه خود را به جهت انجام وظیفه خطیر خود انجام می‌دهند ولی پیگیری لحظه‌ای والدین جهت همکاری دو طرفه والدین و رانندگان برای حفظ سلامت فرزندان مفید و کاربردی خواهد بود. مسلماً همه‌‌ی رانندگان انسان‌های خلافکار و مجرم نمی‌باشند ولی نصب دستگاه GPS به جهت آگاهی والدین از موقعیت فرزندان‌شان از میزان نگرانی آنها می‌کاهد و می‌توانند با خیال آسوده به وظایف خود بپردازند.

اپلیکیشن راهی برای همکاری والدین، مدیران و رانندگان جهت مراقبت از فرزندان دستگاه ردیاب GPS خودرو وسیله‌‌ای اتوماتیک برای ایمنی دانش‌آموزان در مسیر رفت و برگشت است، همچنین راه‌حل مناسبی برای والدین و مدیران مراکز آموزشی است تا به‌طور همه جانبه از حرکت خودرو و دانش‌آموزان اطلاع یابند. با استفاده از تکنولوژی GPS و نصب اپلیکیشن بر روی گوشی موبایل می‌توانید راه امن و مطمئنی را برای فرزندان‌تان در پیش بگیرید و از این طریق همکاری متقابل بین والدین، مدیران، شرکت‌های اتوبوس یا تاکسیرانی فراهم کنید و از این طریق می‌توانید هماهنگی‌، برنامه‌ریزی و مدیریت بهتری بر جابه‌جایی کودکان داشته باشید. • مناسب برای حمل و نقل مدارس بوده و همزمان والدین و مدیران مدرسه می‌توانند، کودکان را در مسیر ردیابی نمایند. از این طریق والدین، پرستار یا مربی به موقع در تحویل گرفتن کودک از راننده‌ی سرویس اقدام می‌نماید. • والدین می‌توانند مسیر را ردیابی نمایند و در صورت برخورد با موارد مشکوک فوراً اقدام نمایند. • پیگیری حرکت سرویس مدرسه در هر زمان و فاصله‌ای از موقعیت خودرو • نظارت بر ورود خودرو به محدوده‌های غیر مجاز • جلوگیری از تاخیر در گزارش به والدین و مسئولین مدرسه • پاسخگویی رانندگان جهت توقف‌های غیر ضروری • شناسایی رانندگی‌های غیر ایمن

ردیاب جی پی اس چه مزایایی برای والدین در مراقبت از کودک در مسیر مدرسه دارد؟ • والدین هشدار سرعت خودرو را از تلفن همراه یا کامپیوتر دریافت می‌کنند. • والدین زمان رسیدن سرویس را به مدرسه می‌بینند. • والدین می‌توانند زمان رسیدن سرویس را به منزل چک کنند. • صرفه‌جویی در زمان و انرژی والدین برای بردن و آوردن فرزندان از مدرسه • دریافت هشدار‌های اضطراری سرعت خودرو • تضمین سفر ایمن برای کودکان • ردیابی لحظه‌ای و هماهنگی بین والدین، رانندگان و مدیر مدرسه تکنولوژی روز به روز در حال رشد و دستگاه‌ها و اپلیکیشن‌ها به کمک والدین نگران، مادران شاغل و پدران مسئولیت‌پذیر که دائماً می‌خواهند از احوال و شرایط کودکان خردسال‌شان اطلاع کسب کنند، آمده است. امکان ردیابی با استفاده از سیستم موقعیت‌یابی جهانی (GPS) در ایران روز به روز در زمینه‌های گوناگونی مورد استفاده والدین، مدیران و صاحبان خودرو قرار می‌گیرد. دستگاه ردیاب در وسیله‌ی نقلیه نصب می‌شود و اطلاعات موقعیت خودرو را به سرور‌های مرکزی ارسال می‌کند و سپس آن اطلاعات پس از پردازش به صورت گزارش و یا هشدار به تلفن‌همراه صاحب خودرو و افراد مشخص ارسال می‌شوند. بنابراین برای آنکه از موقعیت عزیزان خود در هر لحظه و هر مکان آگاه باشید تا دغدغه و نگرانی در خصوص تاخیر و موقعیت آنها نداشته باشید می‌توانید از این تکنولوژی استفاده نمایید. ردیاب خودرو وسیله‌ای برای کمک به والدین جهت محافظت از فرزندان ردیاب خودرو ویژه سرویس های مدرسه در جامعه‌ی عجیب و غریب امروز، والدین و مسئولان مدرسه هر دو نگران ایمنی و امنیت کودکان در مسیر خانه تا مدرسه و برگشت آنها هستند. مسلماً رفت و برگشت کودکان از مدرسه نیازمند برنامه‌ریزی و در نظر گرفتن تدارکات لازم توسط والدین دارد. سیستم ردیابی سرویس مدرسه به والدین، رانندگان و مدیران کمک می‌کند تا با هماهنگی بیشتری عمل نمایند. نمایش موقعیت واقعی سرویس مدرسه مزایای زیادی برای والدین دارد که نگران و منتظر رسیدن فرزندان‌شان هستند. همچنین برای والدین شاغل، اطلاعات کاملی از مسیر طی شده ارسال می‌نماید و نهایتاً با بکارگیری این سیستم به دلیل بهبود عملکرد رانندگان، شکایت والدین از عملکرد آنها کاهش یافته و امنیت بیشتری برای کودکان به همراه خواهد داشت.

مسئولیت والدین و مدیران در مسیر مدرسه والدین فداکار نسل حاضر همه‌ی تلاش خود را می‌کنند تا در این جامعه‌ی پر مخاطره از فرزندان‌شان مراقبت کنند به همین خاطر از ابتدای تولد نوزادشان سعی می‌کنند همه‌‌ی امکانات را برای رشد فرزند‌شان تهیه نمایند. اما مراقبت از کودکان تنها به پرورش جسم آنها و تهیه غذا و لباس محدود نمی‌شود بلکه کودکان دارای احساسات لطیف و پاکی هستند که باید والدین و مسئولین آموزشی توجه نمایند تا خطری جسم و روح آنها را تهدید نکند و به انسان‌های سالم، با اعتماد به نفس و ارزشمندی در جامعه تبدیل شوند. با این وجود جامعه خطرناک است و کمی سهل‌انگاری والدین و مدیران، زندگی کودکان را به مخاطره می‌اندازد. ردیاب GPS سرویس مدرسه ارتباط اولیه کودکان با جامعه از طریق مهد‌کودک و مدرسه می‌باشد و همه‌ی تجربیات کودک از زمانی که از خانه خارج می‌گردد تا بازگشت به خانه شخصیت او را می‌سازد. مسلماً مسیر رفت و برگشت از منزل تا مدرسه را باید والدین یا سرویس‌های مورد اعتماد به عهده گیرند. حتماً به همین خاطر است که در همه جای دنیا والدین شاغل کودکان‌شان را به وسایل نقلیه دارای ردیاب می‌سپارند. ردیاب خودرو بهترین وسیله برای اطلاع از وضعیت خودرویی است که فرزندان شما در آن هستند. این ردیاب‌ها نظارت کاملی را برای والدین فراهم می‌سازند. به والدین کمک می‌کند تا با اطمینان خاطر از منزل بر کودک خود نظارت داشته باشد. بنابراین اگر شما هم یک پدر یا مادر نگران هستید که می‌خواهید هر لحظه از وضعیت کودک خود در مسیر منزل تا مدرسه اطلاع داشته باشید این دستگاه به کمک شما می‌آید. با استفاده از دستگاه ردیاب GPS در هر لحظه می‌توانید ببینید کودکان‌تان در کجای مسیر هستند و آنها را از خطر‌های احتمالی در امان نگه دارید.

جلوگیری از وقوع خطرات احتمالی مسیر مدرسه با ردیابی کودکان از جمله اتفاقات ناگوار مسیر مدرسه تخلفات احتمالی رانندگان خلافکار است. هر چند والدین همه‌ی نکات لازم برای انتخاب یک راننده با اخلاق و مورد اعتماد را لحاظ می‌نمایند ولی اطلاع از وضعیت فرزندان از طریق جی پی اس احساس نگرانی آنها را کاهش می‌دهد. بنابراین با وجود راننده‌هایی که همه‌ی توجه خود را به جهت انجام وظیفه خطیر خود انجام می‌دهند ولی پیگیری لحظه‌ای والدین جهت همکاری دو طرفه والدین و رانندگان برای حفظ سلامت فرزندان مفید و کاربردی خواهد بود. مسلماً همه‌‌ی رانندگان انسان‌های خلافکار و مجرم نمی‌باشند ولی نصب دستگاه GPS به جهت آگاهی والدین از موقعیت فرزندان‌شان از میزان نگرانی آنها می‌کاهد و می‌توانند با خیال آسوده به وظایف خود بپردازند.

اپلیکیشن راهی برای همکاری والدین، مدیران و رانندگان جهت مراقبت از فرزندان دستگاه ردیاب GPS خودرو وسیله‌‌ای اتوماتیک برای ایمنی دانش‌آموزان در مسیر رفت و برگشت است، همچنین راه‌حل مناسبی برای والدین و مدیران مراکز آموزشی است تا به‌طور همه جانبه از حرکت خودرو و دانش‌آموزان اطلاع یابند. با استفاده از تکنولوژی GPS و نصب اپلیکیشن بر روی گوشی موبایل می‌توانید راه امن و مطمئنی را برای فرزندان‌تان در پیش بگیرید و از این طریق همکاری متقابل بین والدین، مدیران، شرکت‌های اتوبوس یا تاکسیرانی فراهم کنید و از این طریق می‌توانید هماهنگی‌، برنامه‌ریزی و مدیریت بهتری بر جابه‌جایی کودکان داشته باشید. امکانات ردیاب و اپلیکیشن • GPS دارای یک دستگاه سخت‌افزاری به همراه اپلیکیشن کاربردی است. این اپلیکیشن مناسب برای هر دو سری از گوشی‌های اندروید و آیفون می‌باشد. • ردیاب نورون مناسب برای حمل و نقل مدارس بوده و همزمان والدین و مدیران مدرسه می‌توانند، کودکان را در مسیر ردیابی نمایند. از این طریق والدین، پرستار یا مربی به موقع در تحویل گرفتن کودک از راننده‌ی سرویس اقدام می‌نماید. • والدین می‌توانند مسیر را ردیابی نمایند و در صورت برخورد با موارد مشکوک فوراً اقدام نمایند. • پیگیری حرکت سرویس مدرسه در هر زمان و فاصله‌ای از موقعیت خودرو • نظارت بر ورود خودرو به محدوده‌های غیر مجاز • جلوگیری از تاخیر در گزارش به والدین و مسئولین مدرسه • پاسخگویی رانندگان جهت توقف‌های غیر ضروری • شناسایی رانندگی‌های غیر ایمن

ردیاب جی پی اس چه مزایایی برای والدین در مراقبت از کودک در مسیر مدرسه دارد؟ • والدین هشدار سرعت خودرو را از تلفن همراه یا کامپیوتر دریافت می‌کنند. • والدین زمان رسیدن سرویس را به مدرسه می‌بینند. • والدین می‌توانند زمان رسیدن سرویس را به منزل چک کنند. • صرفه‌جویی در زمان و انرژی والدین برای بردن و آوردن فرزندان از مدرسه • دریافت هشدار‌های اضطراری سرعت خودرو • تضمین سفر ایمن برای کودکان • ردیابی لحظه‌ای و هماهنگی بین والدین، رانندگان و مدیر مدرسه تکنولوژی روز به روز در حال رشد و دستگاه‌ها و اپلیکیشن‌ها به کمک والدین نگران، مادران شاغل و پدران مسئولیت‌پذیر که دائماً می‌خواهند از احوال و شرایط کودکان خردسال‌شان اطلاع کسب کنند، آمده است. امکان ردیابی با استفاده از سیستم موقعیت‌یابی جهانی (GPS) در ایران روز به روز در زمینه‌های گوناگونی مورد استفاده والدین، مدیران و صاحبان خودرو قرار می‌گیرد. دستگاه ردیاب در وسیله‌ی نقلیه نصب می‌شود و اطلاعات موقعیت خودرو را به سرور‌های مرکزی ارسال می‌کند و سپس آن اطلاعات پس از پردازش به صورت گزارش و یا هشدار به تلفن‌همراه صاحب خودرو و افراد مشخص ارسال می‌شوند. بنابراین برای آنکه از موقعیت عزیزان خود در هر لحظه و هر مکان آگاه باشید تا دغدغه و نگرانی در خصوص تاخیر و موقعیت آنها نداشته باشید می‌توانید از این تکنولوژی استفاده نمایید.

ردیاب خودرو وسیله‌ای برای کمک به والدین جهت محافظت از فرزندان ردیاب خودرو ویژه سرویس های مدرسه در جامعه‌ی عجیب و غریب امروز، والدین و مسئولان مدرسه هر دو نگران ایمنی و امنیت کودکان در مسیر خانه تا مدرسه و برگشت آنها هستند. مسلماً رفت و برگشت کودکان از مدرسه نیازمند برنامه‌ریزی و در نظر گرفتن تدارکات لازم توسط والدین دارد. سیستم ردیابی سرویس مدرسه به والدین، رانندگان و مدیران کمک می‌کند تا با هماهنگی بیشتری عمل نمایند. نمایش موقعیت واقعی سرویس مدرسه مزایای زیادی برای والدین دارد که نگران و منتظر رسیدن فرزندان‌شان هستند. همچنین برای والدین شاغل، اطلاعات کاملی از مسیر طی شده ارسال می‌نماید و نهایتاً با بکارگیری این سیستم به دلیل بهبود عملکرد رانندگان، شکایت والدین از عملکرد آنها کاهش یافته و امنیت بیشتری برای کودکان به همراه خواهد داشت.

مسئولیت والدین و مدیران در مسیر مدرسه والدین فداکار نسل حاضر همه‌ی تلاش خود را می‌کنند تا در این جامعه‌ی پر مخاطره از فرزندان‌شان مراقبت کنند به همین خاطر از ابتدای تولد نوزادشان سعی می‌کنند همه‌‌ی امکانات را برای رشد فرزند‌شان تهیه نمایند. اما مراقبت از کودکان تنها به پرورش جسم آنها و تهیه غذا و لباس محدود نمی‌شود بلکه کودکان دارای احساسات لطیف و پاکی هستند که باید والدین و مسئولین آموزشی توجه نمایند تا خطری جسم و روح آنها را تهدید نکند و به انسان‌های سالم، با اعتماد به نفس و ارزشمندی در جامعه تبدیل شوند. با این وجود جامعه خطرناک است و کمی سهل‌انگاری والدین و مدیران، زندگی کودکان را به مخاطره می‌اندازد. ردیاب GPS سرویس مدرسه ارتباط اولیه کودکان با جامعه از طریق مهد‌کودک و مدرسه می‌باشد و همه‌ی تجربیات کودک از زمانی که از خانه خارج می‌گردد تا بازگشت به خانه شخصیت او را می‌سازد. مسلماً مسیر رفت و برگشت از منزل تا مدرسه را باید والدین یا سرویس‌های مورد اعتماد به عهده گیرند. حتماً به همین خاطر است که در همه جای دنیا والدین شاغل کودکان‌شان را به وسایل نقلیه دارای ردیاب می‌سپارند. ردیاب خودرو بهترین وسیله برای اطلاع از وضعیت خودرویی استس که فرزندان شما در آن هستند. این ردیاب‌ها نظارت کاملی را برای والدین فراهم می‌سازند. به والدین کمک می‌کند تا با اطمینان خاطر از منزل بر کودک خود نظارت داشته باشد. بنابراین اگر شما هم یک پدر یا مادر نگران هستید که می‌خواهید هر لحظه از وضعیت کودک خود در مسیر منزل تا مدرسه اطلاع داشته باشید این دستگاه به کمک شما می‌آید. با استفاده از دستگاه ردیاب GPS در هر لحظه می‌توانید ببینید کودکان‌تان در کجای مسیر هستند و آنها را از خطر‌های احتمالی در امان نگه دارید. جلوگیری از وقوع خطرات احتمالی مسیر مدرسه با ردیابی کودکان ساز جمله اتفاقات ناگوار مسیر مدرسه تخلفات احتمالی رانندگان خلافکار است. هر چند والدین همه‌ی نکات لازم برای انتخاب یک راننده با اخلاق و مورد اعتماد را لحاظ می‌نمایند ولی اطلاع از وضعیت فرزندان از طریق جی پی اس احساس نگرانی آنها را کاهش می‌دهد. بنابراین با وجود راننده‌هایی که همه‌ی توجه خود را به جهت انجام وظیفه خطیر خود انجام می‌دهند ولی پیگیری لحظه‌ای والدین جهت همکاری دو طرفه والدین و رانندگان برای حفظ سلامت فرزندان مفید و کاربردی خواهد بود. مسلماً همه‌‌ی رانندگان انسان‌های خلافکار و مجرم نمی‌باشند ولی نصب دستگاه GPS به جهت آگاهی والدین از موقعیت فرزندان‌شان از میزان نگرانی آنها می‌کاهد و می‌توانند با خیال آسوده به وظایف خود بپردازند.

اپلیکیشن راهی برای همکاری والدین، مدیران و رانندگان جهت مراقبت از فرزندان دستگاه ردیاب GPS خودرو وسیله‌‌ای اتوماتیک برای ایمنی دانش‌آموزان در مسیر رفت و برگشت است، همچنین راه‌حل مناسبی برای والدین و مدیران مراکز آموزشی است تا به‌طور همه جانبه از حرکت خودرو و دانش‌آموزان اطلاع یابند. با استفاده از تکنولوژی GPS و نصب اپلیکیشن بر روی گوشی موبایل می‌توانید راه امن و مطمئنی را برای فرزندان‌تان در پیش بگیرید و از این طریق همکاری متقابل بین والدین، مدیران، شرکت‌های اتوبوس یا تاکسیرانی فراهم کنید و از این طریق می‌توانید هماهنگی‌، برنامه‌ریزی و مدیریت بهتری بر جابه‌جایی کودکان داشته باشید. امکانات ردیاب و اپلیکیشن GPS دارای یک دستگاه سخت‌افزاری به همراه اپلیکیشن کاربردی است. این اپلیکیشن مناسب برای هر دو سری از گوشی‌های اندروید و آیفون می‌باشد. • ردیاب مناسب برای حمل و نقل مدارس بوده و همزمان والدین و مدیران مدرسه می‌توانند، کودکان را در مسیر ردیابی نمایند. از این طریق والدین، پرستار یا مربی به موقع در تحویل گرفتن کودک از راننده‌ی سرویس اقدام می‌نماید. • والدین می‌توانند مسیر را ردیابی نمایند و در صورت برخورد با موارد مشکوک فوراً اقدام نمایند. • پیگیری حرکت سرویس مدرسه در هر زمان و فاصله‌ای از موقعیت خودرو • نظارت بر ورود خودرو به محدوده‌های غیر مجاز • جلوگیری از تاخیر در گزارش به والدین و مسئولین مدرسه • پاسخگویی رانندگان جهت توقف‌های غیر ضروری • شناسایی رانندگی‌های غیر ایمن

ردیاب جی پی اس چه مزایایی برای والدین در مراقبت از کودک در مسیر مدرسه دارد؟ • والدین هشدار سرعت خودرو را از تلفن همراه یا کامپیوتر دریافت می‌کنند. • والدین زمان رسیدن سرویس را به مدرسه می‌بینند. • والدین می‌توانند زمان رسیدن سرویس را به منزل چک کنند. • صرفه‌جویی در زمان و انرژی والدین برای بردن و آوردن فرزندان از مدرسه • دریافت هشدار‌های اضطراری سرعت خودرو • تضمین سفر ایمن برای کودکان • ردیابی لحظه‌ای و هماهنگی بین والدین، رانندگان و مدیر مدرسه تکنولوژی روز به روز در حال رشد و دستگاه‌ها و اپلیکیشن‌ها به کمک والدین نگران، مادران شاغل و پدران مسئولیت‌پذیر که دائماً می‌خواهند از احوال و شرایط کودکان خردسال‌شان اطلاع کسب کنند، آمده است. امکان ردیابی با استفاده از سیستم موقعیت‌یابی جهانی (GPS) در ایران روز به روز در زمینه‌های گوناگونی مورد استفاده والدین، مدیران و صاحبان خودرو قرار می‌گیرد. دستگاه ردیاب در وسیله‌ی نقلیه نصب می‌شود و اطلاعات موقعیت خودرو را به سرور‌های مرکزی ارسال می‌کند و سپس آن اطلاعات پس از پردازش به صورت گزارش و یا هشدار به تلفن‌همراه صاحب خودرو و افراد مشخص ارسال می‌شوند. بنابراین برای آنکه از موقعیت عزیزان خود در هر لحظه و هر مکان آگاه باشید تا دغدغه و نگرانی در خصوص تاخیر و موقعیت آنها نداشته باشید می‌توانید از این تکنولوژی استفاده نمایید.